Hangi Sitelerden E Kitap Satılır

Hangi Sitelerden E Kitap Satılır

Hangi Sitelerden E Kitap Satılır

Sizlere daha önce e kitap yazarak para kazanma yöntemini ayrıntılı şekilde şu yazımızda anlatmıştık. Bu yazımızda ise bu tema altında daha ayrıntılı bir şekilde hangi site ve platformlardan satış gerçekleştirebilirsiniz size aktaracağım. Gelin hangi sitelerden e kitap satılır, e kitap yazarak para kazanma teması altında görelim.

Hangi Sitelerden E Kitap Satılır

E kitap sektörü bazında birçok site ve platform bulunmakta. Sizlere bu yazımızda satış yapma kolaylığından ve platformun güvenirliğinden emin olduğumuz isimleri sıralayacağız.

Bunlardan ilki sizinde büyük ihtimal e kitap okumuşluğunuz olan Google Play Kitaplar. Google play kitaplardan satılan birçok kitap sizin bizim gibi kişilerin yayınladığı kitaplar. Sizde burada kitap yayınlayarak iyi bir pazarlamayla da güzel gelirler elde edebilirsiniz. Bu işlemi Youtube üzerinden detaylı anlatan birkaç kaynak bulunmakta, onlardan birine ise şu linkle ulaşabilirsiniz.

Bir diğer yine çok kullanılan e kitap platformlarından biri ise Amazon KDP. Bu platformdan şimdilik sadece İngilizce kitaplar yayınlayabiliyorsunuz. Yine bu platformdan e kitap yayınlayabildiğiniz gibi kişisel yayıncılık ile de kitabınızı bastırabilir ve satışa sunabilirsiniz.

e kitap yazarak para kazanma
e kitap yazarak para kazanma

Sıradaki isim ise e kitap okuyucu firmaları arasında ünlü olan Rakuten Kobo. Rakuten Kabo Türkiye E kitap satışı için yeni yeni başlasa da her zaman ilklerden olmak yararlı olacaktır. Bu konunun dezavantajlarından biri ise fazla kaynak bulunmaması. Youtube’de bu siteden kitap yayınlamayı anlatan tek video ise bu linkteki video. Ayrıntılı e kitap yayınlama ve ayrıntıları bu videoyla öğrenebilir e kitabınızı oluşturup buradan yine satabilirsiniz.

Son ve bonus olarak verdiğimiz bir site ise Publitory. Bu platform yeni yeni dünyada yayınlanıyor ve şuan beta sürecinde. Türkçe kitap yayınlayabilsenizde satışlar EUR üzerinden yapılmakta. Şuan bu site ile ilgili iyi kaynak bulunmasa da diğer videoların sahibi bu kanal, bu sitenin videosunu çekeceğini de belirtti.

19 Beğen

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir