İnternetten Para Kazanma Yolları – Bilgi Arşivi

İnternetten Para Kazanma Yolları – Bilgi Arşivi

İnternetten Para Kazanma Yolları – Bilgi Arşivi

Bu yazımızda şuana kadar ayrı ayrı yazdığımız internetten para kazanma yolları nelerdir, tek tek sıralayacağız. Sıralamakla kalmayıp bu yöntemleri uygulamanız için ihtiyacınız olan bilgileri de yazdığımız yazıları da link olarak vereceğiz. Bu yazının amacı sitemizdeki tüm yolları ve bu yollarla ilişkili yazıları arşiv halinde derleyip elinizin altına vermek. Gelin hem sıralayalım hemde arşive geçelim.

İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternetten para kazanma yollarının bir diğer adı ise freelance bir şekilde çalışmaktır. Peki bu freelance çalışmak nedir ve freelance meslekler nedir? İşte arşivimizin ilk sayfa ayrıcı ise bu konu, ve bu konuyu da ayrıntılı bir şekilde şu yazımızda okuyabilirsiniz.

İnternette para kazanma için en çok kullanılan yöntemler ise bir şeyler yazmak. Evet ilk konumuz ise makale yazarak para kazanma.  Peki bu yazıyı okudunuz hangi sitelerde veya platformlarda makalenizi satabilirsiniz, ayrıntılı listesi ise bu yazıda.

Evet yazmaya devam edelim. Yazarak para kazanabileceğiniz bir diğer husus ise blog açıp yazarak gelir elde etmek.  Bu konuda da bloğunuzu ilk açarken ücretsiz bir platformdan açmanız tecrübe anlamında yararlı olacaktır, sizin için derlediğimiz ücretsiz 12 site. Blogtan nasıl para kazanacağınızı yazımızda anlattık birkaç yol daha var,ilki bloğunuza koyduğunuz linklerden para kazanmak.İkincisi ise bloğunuzu bir seviyeye getirdikten sonra tanıtım yazısı yazarak para kazanma

Son olarakta e kitap yazarak, yazdığını kitaptan ömrünüz boyunca gelir elde edebilirsiniz. Peki hangi uygulamalarla yazabilirsiniz, hangi platformlarda kitabınızı satabilirsiniz? Peki bu kitap ne hakkında olabilir, mesela hiç roman yazmayı düşündünüz mü?

Yazarak para kazanma dışında bir kitleye sahip olarak farklı yollarla para kazanabilirsiniz. Bunlardan ilki ise Youtube kanalı açarak para kazanmak. Peki Youtube’de para kazanacak seviyeye nasıl geleceksiniz, bunun içinde ayrıntılı bir rehber var onu sizin için bu yazıda tanıttık.

Kitle ile para kazanabileceğiniz diğer yol ise İnstagram üzerinden para kazanmak. Yine instagram kullanarak bir kitle oluşturup reklamlarla iyi gelirler elde edebilirsiniz.

Sanırım son konumuz ise tasarım yaparak, photoshop yaparak para kazanmak. Peki tasarım yapmak konusunda ne kadar bilgilisiniz. Bu konuda ise 2 tür kullanabileceğiniz uygulamalar var. İlki Canva sitesi üzerinden etkili tasarımlar oluşturmak bir diğeri ise çeşitli profesyonel Adobe programları ile. Umarım bu yazımız sizin için yararlı olmuştur.

 

22 Beğen

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir