Google Meet Uygulaması Görüntülü Toplantıları Şuanlık Ücretsiz.

Google Meet Uygulaması Görüntülü Toplantıları Şuanlık Ücretsiz.

Google Meet Uygulaması Görüntülü Toplantıları Şuanlık Ücretsiz.

Coronavirüs yüzünden yükselişe geçen Zoom uygulamasından sonra Google Meet uygulaması getirdiği yeniliklerle milyonlarca kişiye ulaştı. Gelin Google Meet nedir? Ne kadar kullanabiliriz? Bu soruları cevaplandıralım.

google meet
google meet

Google Meet Uygulaması +50  Milyon İndirmeye Ulaştı.

Coronavirüs sürecinde aslında genel olarak iş görüşmeleri için ve ücretli bir uygulama olan Google Meet uygulaması getirdiği yeniliklerle şuan ücretsiz. Ücretsiz olduğu süreçte 5 Milyon indirilmeye sahip olan bu uygulama kısa bir süre içinde 50 Milyon İndirilmeyi geçti. Zoom uygulamasının güvenlik açığı söylentileriyle insanlar alternatif uygulama ararken Google Meet’i bulmuşlar gibi duruyor.

Google Meet ile Nasıl Tarz Görüşmeler Yapılabilir?

Bu uygulama ile 250 kişiye kadar görüntülü toplantı yapmak mümkün. Normal de ücretli olan bu uygulama kullanıcı çekmek için bu süreçte bir süreliğine tamamen ücretsiz hale getirdi. Yani bu sayede şuan Zoom da ki gibi 40 dakikalık  sınırlar bulunmamakta. Ancak ileri ki zamanlarda gelen güncellemeyle ilk 60 dakika ücretsiz sonraki her dakika için ücret alınacak gibi duruyor. Her halükarda Zoom uygulamasına nazaran avantajlı bir uygulama olan Google Meet kullanmaya değer.

google meet
google meet

Google Meet ve Google Duo

Meet uygulamasıyla berabe Goggle Duo uygulamasına da yenilik getirilerek normalde iki taraflı görüşmeye şuan onlarca kişi katılabiliyor. Şu anlık bu uygulamada ücretsiz. Duo’nun bu uygulamalrdan farkı ise instagram tarzı efektlerin uygulanabilecek ve çizim tahataları gibi özelliklerin olması.

google meet
google meet

 

  Google Duo ve Google Meet uygulamalarını verdiğimiz linklerden indirebilir ayrıca teknoloji kategorimizi de inceleyebilirsiniz

14 Beğen

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir